Logo Seed to seal

Čistota olejů D. Garyho Younga

D. Gary Young si velmi dobře uvědomuje principy, jak člověku pomáhají esenciální oleje na cestě k Bohu. Duchovní čistota je pro něj mnohem více než zisk. V dnešní komerční době, kdy se většina firem orientuje na zisk, Gary zůstává pevně věrný čistotě olejů, protože nechce, aby porušení fyzické čistoty olejů by mělo za následek i porušení jejich duchovní čistoty.

Poznáme to např. v situacích, kdy se z nějakého důvodu nepodaří vypěstovat dostatečně kvalitní surovina. V takovém případě většina firem zvolí náhradního dodavatele. Pokud se nesežene dostatečně kvalitní náhrada, použije se levnější, méně kvalitní, hlavně aby se pokryla poptávka.

U Young Living tento postup nečekejte. Je zcela běžné, že určité procento sortimentu je dlouhodobě nedostupné. Na některé oleje se někdy čeká i třeba 2 roky – než prostě vyroste nová úroda. Díky tomuto principu se ale můžeme spolehnout, že všechny oleje, které jsou právě k dispozici, jsou ve 100% kvalitě. To je filozofie Young Living. Více o tomto přístupu si můžete přečíst ve článku Poselství D. Garyho Younga.

Destilace esenciálního oleje Young Living

Destilace esenciálního oleje Young Living

 

Petr, 2017