Logo Seed to seal

Technika Raindrop

Díky věrnosti D. Garyho Younga svému poslání (viz článek Poselství D. Garyho Younga) máme možnost Vám zprostředkovat to nejčistší, co příroda nabízí. V dalším článku jsme psali, že v případě esenciálních olejů je jeden nádech je více než tisíc slov. Dovolím si tu větu ještě trochu rozšířit, a sice jeden dotyk je více než tisíc slov.

Technika Raindrop

D. Gary Young pozvedl používání esenciálních olejů na vyšší úroveň vlastní exkluzivně sestavenou masážní technikou Raindrop, prováděnou s pečlivě vybranou sadou 9 esenciálních olejů – oregano, tymián, bazalka, cypřiš, libavka, majoránka, máta a směsi Young Living Aroma Siez a Valor (Valor II).

Sada Raindrop

Sada Raindrop

Tato technika je od svého sestavení až do současnosti vyzkoušena mnoha lety praxe neustále rostoucího počtu praktikujících masérů a poradců po celém světě a nespočtem úžasných výsledků na nich samotných, na jejich rodinách i klientech.

Více o technice Raindrop se opět postupně dočtete v chystaných článcích na tomto webu.

Zažijte techniku Raindrop – dotyk přírody a Boží Lásky

Z vlastních zkušeností vám můžeme potvrdit, že technika Raindrop je nejintenzivnější a nejúčinnější způsob, jak do organismu dostat esenciální oleje a dosáhnout s nimi požadovaného efektu.

Synergické působení jednotlivých použitých olejů aplikovaných přesně daným postupem Vám umožní naplno zažít intenzivní dotyk přírody. Každá kapka je navíc tou nejjemnější hmatatelnou substancí nesoucí v sobě Božího ducha. Pokud spojíte toto intenzivní, ale zároveň jemné a harmonizující působení esenciálních olejů s modlitbou, můžete cítit hřejivý příliv pravé Boží Lásky.

Pokud jste se seznámili s esenciálními oleji Young Living, pár jich „očichali“, případně zkusili pár kapek aplikovat na svůj organismus, a teď přemýšlíte, „z které strany do toho“, vřele Vám doporučujeme právě techniku Raindrop, abyste hned mohli poznat, zda esenciální oleje jsou pro Vás přesně to, co právě potřebuje, či nikoliv.

Kapání oleje technikou Raindrop (dešťová kapka)

Kapání oleje technikou Raindrop (dešťová kapka)

Použité množství olejů

Při užívání esenciálních olejů je třeba dbát na bezpečné dávkování. Ať už esenciální olej vdechujete, vtíráte do pokožky nebo užíváte vnitřně, je třeba zacházet s těmito koncentrovanými látkami opatrně.

Nicméně díky vyvážené skladbě jednotlivých esenciálních olejů je při Raindrop technice možno dosáhnout výrazně vyššího dávkování a tím i intenzity účinku. Samozřejmě je třeba přizpůsobit použité množství fyzické stavbě organismu.

V případě potřeby používáme pro zmírnění případných reakcí pokožky a pro zpomalení pronikání esenciálních olejů skrz kůži do organismu vyváženou směs mastných olejů V-6 od Young Living, kterou naředíme použité esenciální oleje.

Ukázky techniky Raindrop

Celá procedura trvá asi hodinku až hodinku a čtvrt. Přesný postup je nad rámec tohoto článku a je záležitostí školení, které vám v případě zájmu rádi zprostředkujeme.

Pro názornost zde uvádíme několik odkazů na videa – klikněte ZDE.

ZDE pak ještě odkaz na informace o technice Raindrop přímo na oficiálních stránkách společnosti Young Living.

Kde absolvovat techniku Raindrop

Pokud Vás zaujala technika Raindrop a chtěli byste ji vyzkoušet, domluvte se prosím se svým poradcem, kde můžete zažít tuto jedinečnou ulevující proceduru.

Stejně tak pokud Vás technika zaujala natolik, že byste se ji rádi naučili, ať už pro domácí použití, nebo pro svoji terapeutickou praxi, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Provádění techniky Raindrop

Provádění techniky Raindrop

Zaujala mě technika Raindrop

Upozornění: aplikace techniky Raindrop nenahrazuje žádnou lékařskou péči. V případě vážnějších diagnóz je třeba upravit dávkování esenciálních olejů nebo zkonzultovat aplikaci s terapeutem nebo ošetřujícím lékařem.

Petr, 2017